4 Beds
2,269 sqft
$675,000
3326 Archdale Street Melbourne FL, 32940
Price per sqft
$297.49
Built in
2017
Property size
2,269 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
1070523
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
3
Full Bathrooms
2
Exterior features
Lot Size
0.22 Acres
Other property details
Taxes
$7,515
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Quarterly
Garage Spaces
2
55+/Senior Community
No
Courtesy of Waterman Real Estate, Joel Ludlow,
Listing Contact: 321-610-7948