12 Beds
0 Baths
3,872 sqft
$1,150,000
7522 Magnolia Avenue 1-6 Cape Canaveral FL, 32920
Price per sqft
$297.00
Built in
1958
Property size
3,872 sqft
Property type
Multi-family
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
1076055
Interior features
Bedrooms
12
Total Bathrooms
0
Full Bathrooms
0
Exterior features
Lot Size
0.14 Acres
Courtesy of Vincent Keenan, REALTORS, Vincent Keenan,
Listing Contact: 321-784-6286
Powered byLuxury Presence