4 Beds
3 Baths
1,990 sqft
$374,000
1256 Hastings Road SW Palm Bay FL, 32908
Price per sqft
$187.94
Built in
2024
Property size
1,990 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
1005096
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
3
Full Bathrooms
3
Exterior features
Lot Size
0.28 Acres
Other property details
Garage Spaces
2
Courtesy of Belmont Management Group, Raul Veitia,
Listing Contact: 407-745-0696
Powered byLuxury Presence